China matës për GAAC A5H trim hatchback Fabrika e dyerve Assy dhe prodhuesit | Boray

matës për GAAC A5H trim dyer hatchback ASSY

Përshkrim i shkurtër:

Boray kishte qenë themeluar më 2013, e vendosur në Chashan Dongguan .. Boray është profesionale në projektimin, prodhimin dhe shitjen në kontrollimin instalime dhe saldim jigs Sipërfaqja e përgjithshme Boray është 2500m Boray kishte vendosur sistem të standardizuar të menaxhimit të cilësisë dhe për të marrë ISO9001 gjatë vitit 2015 Boray kishte 54 punonjës të përfshijnë 12 designers dhe 4 shitës Boray ka të konsumatorëve me cilësi të mirë me bashkëpunimin e suksesshëm përvojë, ashtu si Honda, Toyo ...


Detail Product

Produkt Tags


Boray kishte qenë themeluar më 2013, e vendosur në Chashan  Dongguan ..


Boray është profesionale në projektimin, prodhimin dhe shitjen në kontrollimin instalime dhe saldim jigs


Sipërfaqja e përgjithshme Boray është 2500m


Boray kishte krijuar sistem të standardizuar të menaxhimit të cilësisë dhe për të marrë ISO9001 gjatë 2015


Boray kishte 54 punonjës përfshirë 12 designers dhe 4 shitës


Boray ka të konsumatorëve me cilësi të mirë me bashkëpunimin e suksesshëm përvojë, ashtu si Honda, Toyota, BAIC  Motor.Fiat, Mingxiang.


capacity.png


konsumatorët 1.png

konsumatorët 2.png


pajisje list.png


  • Previous:
  • : Next

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne